Producenci

Nature's Aid

Firma Natures Aid od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety. Naszą filozofią jest zapewnienie najbardziej wartościowych produktów, które pomogą w utrzymaniu zdrowia i równowagi całego organizmu.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat GMP ( Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o wysokiej jakości procesu produkcyjnego i  naszych produktów.  Co więcej,  firma Natures Aid, w swojej misji dostarczania jak najwyższej jakości suplementów, poszła o krok dalej -  w kierunku spełnienia standardów farmaceutycznych.

Uzyskawszy licencję Pharmaceutical Manufacturing, jako pierwsza firma produkcyjna z Wielkiej Brytanii otrzymała certyfikat  Traditional Herbal Registration (THR), co oznacza, że produkty spełniają kryteria dotyczące jakości, bezpieczeństwa i tradycyjnego zastosowania zgodnie z unijną dyrektywą nr 2004/24/EC.

Nasze laboratoria wdrożyły surowy system kontroli jakości, w ramach którego wszystkie surowce i komponenty są w 100% naturalne i poddawane są testom biochemicznym mającym ocenić, czy spełniają kryteria wysokiej przyswajalności i biodostępności.

Natures Aid nigdy nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a tam gdzie to możliwe, staramy się, aby były one odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Dlaczego warto wybrać markę suplementów Natures Aid:

 

  • ·Standaryzowane ekstrakty ziołowe
  • ·Wolne od sztucznych aromatów, barwników i konserwantów i glutenu, jak również nie są naświetlane.
  • ·Bez tłuszczy utwardzonych
  • ·Bez GMO
  • ·Tam, gdzie to możliwe, stosujemy chelatowane witaminy i minerały dla lepszej przyswajalności.
  • ·Tam, gdzie to tylko możliwe, Natures Aid stosuje składniki odpowiednie dla wegetarian i wegan, co jest zawsze wyraźnie zaznaczone na każdej etykiecie

Nature's Aid Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów