Producenci

Lista produktów producenta: Childs Farm

Kosmetyki Naturalne dla dzieci Childs Farm

„Tak naturalne jak sielski krajobraz”

 

childs-farm-logo

 

Produkty Childs Farm są tak naturalne, jak to tylko możliwe, delikatne i łagodne – zaprojektowane specjalnie dla skóry i włosów dziecka. A do tego – działają!

Childs Farm to brytyjska marka kosmetyków dla dzieci wykorzystująca wyłącznie naturalne składniki i jako jedyna oferująca produkty do kąpieli z wykorzystaniem słynącego ze swoich dobroczynnych właściwości olejku arganowego, by zapewnić aktywne odżywienie i nawilżenie skóry i włosów dziecka.

Motto firmy „tak naturalne jak sielski krajobraz” – nie jest tylko zwykłym chwytem reklamowym. Produkty nie zawierają żadnych szkodliwych składników. Dzieci zasługują na produkty, które są łagodne i delikatne, a nie takie, które powodują podrażnienia i problemy ze skórą. Młoda skóra i włosy zasługują, aby traktować je z szacunkiem przy użyciu sprawdzonych produktów – a produkty Childs Farm zawierają certyfikowane organiczne olejki eteryczne.


Formuła produktów opiera się wyłącznie na naturalnych czynnikach myjących i pozbawiona jest: parabenów, SLS, olejów mineralnych oraz sztucznych barwników, co czyni te produkty przyjaznymi i łagodnymi dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tej ze skłonnościami do egzemy.


 


Wszystkie produkty są bogate w naturalne ekstrakty, takie jak: miód oraz olejki z organicznej słodkiej pomarańczy, organicznej mandarynki, truskawki i organicznej mięty, co sprawia, że skóra naszych pociech jest czysta i doskonale odświeżona, a włosy łatwe do rozczesania.


 


Z apetyczną nutą truskawki i organicznej mięty, odświeżającym zapachem mandarynki i słodkiej pomarańczy, te cieszące zmysły produkty zapewnią maksymalną czystość i świeżość naszych pociech. Childs Farm przeniesie Was w sielską krainę wiejskiego krajobrazu. Produkty te są wytwarzane – od momentu zebrania roślin aż do pozyskania gotowego produktu – w Wielkiej Brytanii. A Joanna Jensen, twórczyni marki Childs Farm – kocha brytyjski krajobraz, razem z całym inwentarzem zwierząt, głównie koni, które ją niezmiennie fascynują. Kosmetyki zaprojektowane są dla dzieci w wieku 3-10 lat, a oddziałujące na wyobraźnię opakowania odzwierciedlają prawdziwe zwierzęta i kucyki, które mieszkają na farmie Joanny – Childs Farm - w uroczym i sielskim Hampshire.


 


Produkty nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego.


 


Childs_Farm_produkty_2


 


Wszystkie kosmetyki Childs Farm otrzymały na rok 2013/2014/2015 Znak Jakości VIVA Fundacji „Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva”, która jest wydawcą Miesięcznika VEGE.


Znakiem jakości Viva oznaczane są produkty wyłącznie roślinne skierowane dla wegetarian i wegan, wyprodukowane wyłącznie z surowców roślinnych, nietestowane na zwierzętach, wyprodukowane bez sztucznych surowców czy dodatków.


 


symV_-_www

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.