Producenci

Ostatnio przeglądane

CancPrev - unikalna formuła 7 aktywnych składników Profilaktyka Prozdrowotna

Nowy

Cena detaliczna: 39,00 zł.

Więcej szczegółów

 • Unikalna formuła 7 aktywnych składników
  Profilaktyka Prozdrowotna

  7 Składników aktywnych: Kurkumina Curcuma longa | Sulforafan Brassica oleracea | Selen | Witamina D3 | Proantocyjanidyny Vaccinium Macrocarpon | Allicyna Allium Sativum | Witamina K1
   

  CANCPREV to rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne produkty, przeznaczony do codziennej suplementacji dla osób dbających o zdrowie.  CANCPREV jest połączeniem wzajemnie się uzupełniających siedmiu aktywnych składników pochodzenia roślinnego i naturalnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej.  
   
  CANCPREV to rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne produkty, przeznaczony do codziennej suplementacji dla osób dbających o zdrowie.


  Składniki aktywne:
  Wysoko skoncentrowany ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z brokułów (Brassica oleracea L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z owoców żurawiny wieloowocowej (Vaccinium Macrocarpon L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z czosnku (Allium Sativum L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z papryki Chili (Capsicum frutescens L.); Wysoko skoncentrowany suchy ekstrakt z owocu pieprzu czarnego (Piper nigrum); cholekalcyferol (Witamina D); Fitomenadion (Witamina K); selenian (IV) sodu

  Składniki pomocnicze: substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych); barwnik (dwutlenek tytanu); żelatyna; substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna)

  Wszystkie występujące w suplemencie diety CANCPREV ekstrakty są wysoko skoncentrowane.
  Dzięki temu zawartość substancji aktywnych jest wielokrotnie wyższa niż w postaci naturalnej.
  Zawartość suplementu została dobrana w taki sposób żeby bezpiecznie i regularnie wspomagać profilaktykę zdrowotną.


  Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1-2 kapsułki dziennie

  Zaleca się przyjmować kapsułki suplementu CANCPREV podczas posiłku. Zwiększa to przyswajalność
  składników aktywnych.


  AXEKURKUMIN COMPLEX
  ( Curcuma longa L. + Piper nigrum + Capsicum frutescens L. ) – EKSTRAKT 500mg+20mg+20mg*
   Wysokoskoncentrowany ekstrakt z korzenia KURKUMY w synergicznej kompozycji z piperyną oraz kapsaicyną dający unikalną przyswajalności kurkuminy. Ekstrakt zawiera tylko naturalny korzeń kurkumy bez chemicznych dodatków i polepszaczy. Ekstrak nie jest izolowany do samego ekstraktu kurkuminy, dzięki czemu zostały zachowane liczne substancje, które uzupełniają lub wzmacniają działąnie kurkuminy.
   
  AXEBROCCO COMPLEX
  ( Brassica oleracea L. ) – EKSTRAKT 120mg*
   Silnie skoncentrowany ekstrakt z brokułów – wielokrotnie bardziej niż same brokuły.
  Axebrocco complex to aktywny ekstrakt z brokułów wytwarzany w procesie zachowującym wszystkie właściwości brokułów zwielokrotnione przez wysoką koncentrację substancji.
   
  SELEN MAX - 120µg*
   Selenian sodu zawarty w CANCPREV®, w porównaniu do organicznych związków selenu jest szybciej przyswajalny przez organizm. Jego przyswajalność jest na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje szybkie wysycenie organizmu tym pierwiastkiem szczególnie jeśli jego poziom uległ obniżeniu w wyniku dużego obciążenia fizycznego lub umysłowego. Selen zawarty w preparacie jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm.
   
  WITAMINA D MAX - 40µg*
   Witamina D zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.
   
  ŻURAWINA EKSTRAKT COPMLEX
  ( Vaccinium Macrocarpon L. ) – EKSTRAKT 120mg*
   Wysoce skoncentrowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej to składnik o wyjątkowych właściwościach. W każdej kapsułce suplementu CANCPREV® znajduje się ekstrakt, który odpowiada wielokrotnie wyższej ilości owoców żurawiny ze względu na bardzo wysoką koncentrację. Ekstrakt jest pochodzenia europejskiego. Jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm.
   
  AXEGARLIC COMPLEX
  ( Allium Sativum L. ) – EKSTRAKT 120mg*
   Wysokoskoncentrowany ekstrakt z czosnku. Wykorzystany ekstrakt zachowuje wszystkie biologiczne właściwości czosnku. Ekstrakt posiada europejską jakość i nie wykorzystuje zamienników chemicznych upośledzających wchłanianie oraz czystość produktu.
   
  WITAMINA K MAX - 150µg*
   Witamina K zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.
   *zawartość w dwóch kapsułkach
   
  Co oznacz WYSOKA KONCENTRACJA EKSTRAKTU?
  Koncentracja ekstraktu z Kurkumy DER 10:1 będzie oznaczać, że
  500mg ekstraktu odpowiada aż 5 gramom postaci roślinnej.


   

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

CancPrev - unikalna formuła 7 aktywnych składników Profilaktyka Prozdrowotna

CancPrev - unikalna formuła 7 aktywnych składników Profilaktyka Prozdrowotna

Cena detaliczna: 39,00 zł.

Napisz opinię

Produkty powiązane