Producenci

Marki Jest 13 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • Bio Organic Foods

  0 produkty/ów

 • Cancprev

  0 produkty/ów

 • Childs Farm

  Kosmetyki Naturalne dla dzieci Childs Farm

  „Tak naturalne jak sielski krajobraz”

   

  childs-farm-logo

   

  Produkty Childs Farm są tak naturalne, jak to tylko możliwe, delikatne i łagodne – zaprojektowane specjalnie dla skóry i włosów dziecka. A do tego – działają!

  Childs Farm to brytyjska marka kosmetyków dla dzieci wykorzystująca wyłącznie naturalne składniki i jako jedyna oferująca produkty do kąpieli z wykorzystaniem słynącego ze swoich dobroczynnych właściwości olejku arganowego, by zapewnić aktywne odżywienie i nawilżenie skóry i włosów dziecka.

  0 produkty/ów

 • HemPoland CannabiGold

  0 produkty/ów

 • Natures Aid

   

  Firma Natures Aid od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety. Naszą filozofią jest zapewnienie najbardziej wartościowych produktów, które pomogą w utrzymaniu zdrowia i równowagi całego organizmu.

 • NUMI ORGANIC TEA

  EU_tea-box-group

  Firma Numi Organic Tea to owoc wspólnej pasji brata i siostry oraz ich zamiłowania do najwyższej jakości produktów. Ona odpowiada za stronę artystyczną ( m.in. opakowania herbat), on jest alchemikiem smaków herbat Numi, przygotowującym ich receptury. Do wytworzenia tych doskonałych herbat o unikalnych kompozycjach smakowych wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości certyfikowane składniki organiczne (BIO) oraz niemodyfikowane genetycznie z plantacji opartych na zasadach Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade). Firma Numi łączy w swoich mieszankach najlepsze jakościowo herbaty z całych liści razem z prawdziwymi  kwiatami, owocami  i przyprawami.

 • PACIFICA Perfume


   

  Firma PACIFICA ma swoją siedzibę w Portland w Oregonie w USA. Firma została stworzona przez aromaterapeutkę Brook Harvey Taylors, która wraz z producentem filmowym Billym Taylorem zaczęła tworzyć unikalne zapachy, niepodobne do innych.

  0 produkty/ów

 • PLANET ORGANIC

  PLANET ORGANIC - wybór Natury jest najlepszym wyborem

 • Savonnerie Rampal Latour

  Savonnerie Rampal Latour

  Artisans Savonniers Salon de Provence

   

  RAMPAL LATOUR – od 1828 roku mistrz wyrobu mydła w Prowansji.

   

   

  Jako prowansalscy mistrzowie mydlarstwa od prawie dwustu lat z niesłabnącą  pasją firma Rampal Lotour wytwarza oryginalne produkty niezmiennie wysokiej jakości.

  0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów